Поширити

Весняний бал «Під зорями гімназії» відбувся в Черкасах

Весняний бал «Під зорями гімназії» відбувся в Черкасах

Традиційний весняний бал «Під зорями гімназії», організований Черкаською гімназією №9 ім. О.М. Луценка, об’єднав кадетів та панянок, учнів, батьків, педагогів і гостей.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Святкова подія подарувала присутнім справжній настрій класичного балу — з сукнями, урочистими костюмами та мелодіями вальсів. Для молоді цей день став символом юності, грації, вихованості та шанування традицій.

Танцювальна програма була наповнена композиціями, серед яких — полонез, «Черкаський вальс», іспанський, французький та віденський вальси, «Поттер-вальс», шкільний вальс, а також композиції «Вірність» і «Прімер Амор». Кожен номер глядачі зустрічали щирими оплесками.

Окрім естетики та святкового настрою, подія мала й важливу благодійну мету — під час дійства збирали кошти на допомогу Обласному центру дитячої онкології та гематології.

Наприкінці події директорка Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка Ірина Топчій передала зібрані кошти у сумі понад 55 тисяч гривень лікарці-гематологині/онкологині дитячого клінічного центру онкології Аліні Облап.

Весняний бал «Під зорями гімназії» вкотре довів, що шкільні традиції можуть гармонійно поєднувати красу, творчість, доброчинність та єдність громади.

Читайте також: Уперше за 16 років на Черкащині зареєстровано випадок малярії

Реклама