Спортсмен-ветеран російсько-української війни МСК «Дніпро» Дмитро Верхоляк став кращим бомбардиром першого раунду Чемпіонату України з ампфутболу.
Про це повідомили в пресслужбі муніципального спортивного клубу “Дніпро”.
У стартовому матчі проти житомирських «Титанів» Діма оформив справжній хет-трик. У грі з ФК «Буревій» (Київська область) саме його гол приніс нашій команді перемогу, а проти команди «Вінниця АМП» Дмитро ще й двічі розписався у воротах суперників.
Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” інформували, що днями в Києві відкрили перший в історії Чемпіонат України з ампфутболу. Це найбільші змагання з адаптивного футболу в країні, в яких беруть участь ветерани та ветеранки.
Також читайте: “На Донбасі не стрічав такої ненависті”: у луцькому готелі військовому з Черкащини відмовили в поселенні