Поширити

Від черкащан захисникам передали реанімобіль (ФОТО)

Від черкащан захисникам передали реанімобіль (ФОТО)

Захисникам України від черкащан передали підкріплення.

Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Зокрема, черкащани закрили запит 15-го мобільного прикордонного загону. Захисникам був потрібен реанімобіль. Його укомплектування необхідною медициною подбали теж.

Також захисникам передали ще два генератори й шини. 

“Цінна кожна допомога. Особливо, коли йдеться про порятунок життів наших захисників”, — зазначив Ігор Табурець.

Також читайте: “Віддав Україні своє життя”: в Черкасах попрощалися з Максимом Зеленським, який поліг на війні майже три роки тому (ФОТО)

Реклама