Захисникам України від черкащан передали підкріплення.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Зокрема, черкащани закрили запит 15-го мобільного прикордонного загону. Захисникам був потрібен реанімобіль. Його укомплектування необхідною медициною подбали теж.
Також захисникам передали ще два генератори й шини.


“Цінна кожна допомога. Особливо, коли йдеться про порятунок життів наших захисників”, — зазначив Ігор Табурець.
Також читайте: “Віддав Україні своє життя”: в Черкасах попрощалися з Максимом Зеленським, який поліг на війні майже три роки тому (ФОТО)