У Черкаській області триває кампанія додаткових заходів з імунізації населення проти кашлюка, дифтерії та правця.
Про це інформують в пресслужбі Черкаського обласного центру контролю й профілактики хвороб.
У межах кампанії вакцинальний автобус Черкаського обласного ЦКПХ вирушив до Монастирищенської громади. Виїзна вакцинальна сесія відбулася в Лукашівському відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання КЗ «ЦНСП» Монастирищенської міської ради.
Охочим у закладі провели профілактичні щеплення проти дифтерії та правця (АДП-М) – вакцинувалася 31 людина.
Також читайте: На зупинці громадського транспорту в Смілі пограбували жінку