Поширити

Відібрав з рук телефон і втік: уманчанину, який пограбував жінку, повідомили про підозру

Відібрав з рук телефон і втік: уманчанину, який пограбував жінку, повідомили про підозру

Уманські поліціянти затримали 25-річного уманчанина, який пограбував на вулиці 62-річну жінку.

Про це повідомили в пресслужбі Поліції Черкащини.

До уманських поліціянтів за допомогою звернулася 62-річна місцева жителька, яка повідомила, що невідомий чоловік на вулиці Костельній відібрав з рук мобільний телефон і втік. Працівники кримінальної поліції провели оперативно-розшукові заходи та встановили правопорушника.

25-річного мешканця Уманського району затримали та повідомили про підозру. Невдовзі суд обере запобіжний захід. Наразі фігуранту загрожує до десяти років ув’язнення.

Читайте також: На Черкащині СБУ ліквідувала чергову “схему” для виїзду ухилянтів (ФОТО)

Реклама