Учора, близько 19:30, у місті Сміла сталася дорожньо-транспортна пригода.
Про це повідомили в пресслужбі Поліції Черкащини.
Відтак відомо, що 20-річний водій автомобіля “Jaguar” не дотримався безпечної швидкості руху та в момент виконання обгону, виїхав за межі проїзної частини й перекинувся.


В салоні авто, окрім кермувальника, перебував 19-річний пасажир.
На щастя, під час ДТП ніхто не травмувався.
На водія правоохоронці склали протокол. Адміністративні матеріали скеровано до суду.
Також читайте: Жительку Черкас, яку шукали два дні, знайшли