Сьогодні, 3 листопада, було скасовано графіки відключення світла на Черкащині.
Про це повідомили в пресслужбі Міністерства енергетики України.
Через ворожі атаки на енергетичні об’єкти є нові знеструмлення в кількох областях. Найскладнішою залишається ситуація на Донеччині. На пошкоджених об’єктах енергетичної інфраструктури тривають ремонтно-відновлювальні роботи.
Завдяки здійсненим аварійно-відновлювальним роботам, графіки погодинних відключень та обмеження потужності для промисловості скасовано в усіх регіонах.
Повернення заходів обмеження прогнозується на період вечірнього піка споживання — з 16:00 до 22:00.
Загалом же споживачів закликають раціонально використовувати електроенергію протягом усього дня, особливо у пікові години споживання вранці й ввечері, адже це допомагає знизити навантаження на систему.
Яка наразі ситуація на ЗАЕС?
Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 13.17 метра — цього достатньо для забезпечення потреб станції.
Також читайте: 75-річна черкащанка загинула під колесами електровелосипеда