Поширити

Відтепер через Черкащину курсуватимуть два потяги зі сходу на захід України (ФОТО)

Відтепер через Черкащину курсуватимуть два потяги зі сходу на захід України (ФОТО)

Із 15 грудня через станцію імені Тараса Шевченка, що в місті Сміла, курсуватимуть нові потяги.

Про це повідомили в пресслужбі “Укрзалізниці”.

Зокрема, на станцію в Смілі будуть заїжджати два потяги:

  • потяг № 33/34 “Кривий Ріг-Ясіня”. Він покращить транспортне сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах (Яремче, Татарів-Буковель, Ворохта та Ясіня);
  • потяг № 61/62 “Дніпро-Рахів”, який курсуватиме через день. Це нове сполучення дозволить збільшити пропозицію місць для пасажирів, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат.

Також читайте: Відтепер із Черкас до Харкова можна буде доїхати потягом

Реклама