Із 15 грудня через станцію імені Тараса Шевченка, що в місті Сміла, курсуватимуть нові потяги.
Про це повідомили в пресслужбі “Укрзалізниці”.
Зокрема, на станцію в Смілі будуть заїжджати два потяги:
- потяг № 33/34 “Кривий Ріг-Ясіня”. Він покращить транспортне сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах (Яремче, Татарів-Буковель, Ворохта та Ясіня);
- потяг № 61/62 “Дніпро-Рахів”, який курсуватиме через день. Це нове сполучення дозволить збільшити пропозицію місць для пасажирів, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат.


Також читайте: Відтепер із Черкас до Харкова можна буде доїхати потягом