Відзавтра, 31 серпня, в місті Сміла заплановано обмеження подачі води по місту.
Про це повідомили в пресслужбі Смілянської міської ради.
Відтак це пов’язано з відключеннями електроенергії, що спричиняє вимкнення помп і зменшує кількість видобутку питної води.
Обмежити подачу води по місту заплановано в такі години:
- 10:00 — 12.00;
- 14:00 — 17:00.
Також у пресслужбі Смілянської міської ради зазначили, що як тільки ситуація в енергетиці країни стабілізується — подача води буде знову цілодобова.
Також читайте: Спека продовжує панувати на Черкащині