Поширити

Вишивані Черкаси: містяни одяглися у національні кольори

Сьогодні, 24 травня, сотні черкащан вийшли на Мегамарш у вишиванках. Як розповіли організатори, метою заходу була популяризація національного одягу, традицій та всього українського, пише Про Головне.

Зібралися містяни на площі Богдана Хмельницького та рушили ходою центром міста до Пагорба Слави. Зупинившись біля Соборної площі, черкащани взялися за руки та утворили мапу України.

DSC_27772

DSC_2989

DSC_2922

DSC_28511

DSC_28271

DSC_2760

Фото Олександра Стрельчука 

Реклама