Сьогодні, 24 травня, сотні черкащан вийшли на Мегамарш у вишиванках. Як розповіли організатори, метою заходу була популяризація національного одягу, традицій та всього українського, пише Про Головне.
Зібралися містяни на площі Богдана Хмельницького та рушили ходою центром міста до Пагорба Слави. Зупинившись біля Соборної площі, черкащани взялися за руки та утворили мапу України.
Фото Олександра Стрельчука





