Вісім кубометрів сміття дістали черкаські комунальники за три дні з каналізаційного колодязя.
Про це повідомили в пресслужбі КП “Черкасиводоканал”.
“Останні три зміни фахівці водоканалу мали ох і нелегке завдання… Наші герої дістали з каналізаційного колодязя аж вісім кубометрів ганчір’я! Ви тільки уявіть ці обсяги — і все це вручну”, – пишуть в пресслужбі.
Також додають, що все це вологі серветки, які злили в унітаз. Робити це заборонено.
Нагадаємо, упродовж року мінімальна заробітна плата залишатиметься на тому ж рівні, що й зараз.
Читайте також: Весна на Черкащині випереджає календар на два тижні