Поширити

Власник “оголених” бордів відреагував на звинувачення чиновника

Власник “оголених” бордів відреагував на звинувачення чиновника

Сьогодні мережу підірвав пост начальника відділу реклами та дизайну міського середовища Андрія Поліщука про так звані «оголені» білборди. Ситуацію вже встиг прокоментувати власник підприємства «Вересень+» Сергій Кудактін, якому міський чиновник і приписує ці борди.

– Пост Поліщука присвячений провокаційній рекламі, яка начебто розміщена на моїх щитах. При цьому він постить фото трьох щитів, два з яких не належать мені, – пише Сергій Кудактін.

Бізнесмена обурює, що черкаський чиновник замовчує той факт, що інші рекламні оператори також розміщували даний сюжет.

– Ні на одному з моїх бордів нема сюжету з, скажімо «нахиленою дівчиною» чи «чоловіком з качкою», які Поліщук зобразив в своєму пості. Дані сюжети я вважаю перебільшенням, тому відмовив замовнику в їх розміщенні.

Публікацію Андрія Поліщука Сергій Кудактін називає «маніпуляцією» та говорить, що все це робиться для того, аби вкотре підняти тему «незаконних» бордів, що належать ПП «Вересень+»

– Що зробиш, якщо для пана Поліщука постанова Вищого адміністративного суду України не є авторитетним документом, – коментує пан Кудактін.

За словами замовника, такі сюжети зараз розклеяні в 14 містах України, проте лише в Черкасах виникли проблеми з розміщенням.

– Ми вже проінформували компанію «Фрегат» про те, що якщо громадськість не схвалить сюжет реклами і підніметься хвиля обурення, ми будемо змушені припинити розміщення подібного рекламного матеріалу, – пише Сергій Кудактін.

Реклама