Патрульні притягнули до відповідальності водія маршрутного транспортного засобу, який порушив правила дорожнього руху.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.
Учора, патрулюючи вулицею Сумгаїтською, поліцейські помітили, як водій маршрутного транспортного засобу проїхав перехрестя вулиць Сумгаїтської та Віталія Вергая на заборонний червоний сигнал світлофора.
На водія автобуса інспектори винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (Проїзд на заборонний червоний сигнал світлофора) КУпАП.
Нагадаємо, що члени виконавчого комітету Черкаської міської ради проголосували за обмеження руху великогабаритного транспорту в місті у спеку. Йдеться про заборону руху вантажних транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь понад 7 тонн. Зокрема, обмеження діятиме з 08:00 до 22:00 за умови, якщо температура повітря перевищує +28°C.
Читайте також: Шукали стосунки в телеграм-каналах: на Черкащині затримали молодиків, які влаштовували підпали