Учора черкаські волонтери Араік Мкртчян, Віктор Шулика та Володимир Пукаленко повернулися з чергової поїздки до українських захисників.
Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Араік Мкртчян.
Також до поїздки долучилися Руслан Мельник, Амазасп Хачатрян та представник ТОВ “Східюністрейд”. Відтак меценати привезли нашим військовим все необхідне й порадували смаколиками.


Також Араіка Рафіковича нагородили відзнакою “Волонтер України”.
“Щемно, приємно, але все, що ми робимо — не задля нагород. Ми робимо це задля підтримки наших мужніх воїнів та української Перемоги”, — ділиться Араік Мкртчян.

Читайте також: “Наш пологовий – особливий”: Дмитро Вітренко про рівень народжуваності у Черкасах