Сьогодні, 15 лютого, у Черкасах “Укрпошта” спільно зі “Черкасиобленерго” випустили марку “Воїни світла. Воїни добра”, яка присвячена різним професіям.
Про це повідомив на фейсбук-сторінці керівник черкаської дирекції “Укрпошти” Олександр Марченко.
Також він зазначає, що вона сяє і для неї був виготовлений спеціальний штемпель білого кольору.
“Перший поштовий випуск 2023 року – про нашу безмежну вдячність і неймовірне захоплення, виняткову стійкість та професійну майстерність, про бійців невидимого фронту, яких вся країна побачила в найтемніші часи”, – написав Олександр Марченко.
