Поширити

Всеукраїнський “Дніпровський водний форум” проводять в Черкасах

Всеукраїнський “Дніпровський водний форум” проводять в Черкасах

Всеукраїнський “Дніпровський водний форум” проводять на базі міста Черкаси.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко

Відтак близько 200 учасників з усієї України зібралися в Черкасах, щоб обмінятися досвідом та обговорити нагальні проблеми галузі водопостачання, які постали перед нами в умовах війни. Зокрема, відключення електроенергії. 

У Черкасах реалізується низка заходів спрямованих на запобігання екстреним ситуаціям, проводиться модернізація мереж, впроваджуються енергоефективні технології, адже містяни повинні отримувати якісну питну воду. 

Також читайте: Електронне бронювання військовозобов‘язаних: черкащанам розповіли деталі

Реклама