Протягом найближчих днів завершиться розгляд та коригування проекту стосовно черкаської вулиці Героїв Дніпра.
– Минулого тижня, я попрацював досить щільно з проектантом, який займається вулицею Героїв Дніпра. Фінансування робіт цього року не буде, але ми маємо можливість остаточно завершити проект. Дуже радий, що проектанти відмовилися від створення 4-полосного автобану. Вулиця має бути безпечною та затишною. Маю надію, що з наступного тижня розроблений проект вулиці ми детально представимо громадськості для обговорення, – проінформував на сьогоднішній прес-конференції Сергій Одарич.