Нещодавно підвели підсумки Всеукраїнського багатожанрового конкурсу талантів «Чарівний янгол – 2022» приуроченого до свята Дня Святого Миколая. Про це повідомили в Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
Вихованець ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» Тимофій Грабовський здобув перемогу у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та нагороджений Дипломом І ступеня.
Мистецький захід проводився з метою підтримки талантів, розкриття творчого потенціалу учасників, обміну творчим досвідом між учасниками та керівниками, підтримки миру та територіальної цілісності України, відродження, збереження і розвитку національної культури та патріотичного виховання майбутнього покоління.