Поширити

Реклама

Консультація проктолога в Черкасах

Виправдувальний вирок скасовано: у Черкасах таки засудили правоохоронця-браконьєра

Виправдувальний вирок скасовано: у Черкасах таки засудили правоохоронця-браконьєра

За апеляцією прокурора скасовано виправдувальний вирок щодо правоохоронця-браконьєра. Про це повідомили в Черкаській обласній прокуратурі.

Черкаським апеляційним судом скасовано незаконний вирок суду першої інстанції, яким виправдано колишнього інспектора з охорони природно-заповідного фонду Канівського природного заповідника Навчально-наукового центру «Інститут біології» Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка та його спільника у незаконному зайнятті рибним промислом, що заподіяло істотну шкоду.

Нагадаємо, вказані особи в забороненому місці сітками виловили риби в акваторії Канівського водосховища річки Дніпро, внаслідок чого водним біоресурсам України було завдано шкоду на суму понад 36 тис. грн.

Судом апеляційної інстанції ухвалено новий вирок, яким вказаних осіб засуджено за інкриміноване кримінальне правопорушення та призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян кожному.

Реклама