Поширити

Випив майже пів літра горілки: п’яного водія виявили в Городищі

Випив майже пів літра горілки: п’яного водія виявили в Городищі

Вулицями Городища нещодавно їздив 48-річний п’яний чоловік без шолома.

Про це повідомили в пресслужбі УПО Черкаської області.

Водій моторолера порушував правила дорожнього руху й створював аварійну ситуацію на дорозі. Чоловіка зупинили. Під час спілкування з водієм охоронці порядку помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння.  Він зізнався, що випив 400 грамів горілки, сів за кермо та погодився пройти огляд на стан сп’яніння на місці зупинки. В організмі водія виявили 1,67 проміле алкоголю.

На щастя, ніхто з учасників дорожнього руху не постраждав, а на водія склали два адміністративні протоколи.

Також читайте: На перехресті в Черкасах збили жінку, вона в лікарні

Реклама