У Черкасах засудили місцевого жителя, який вчинив крадіжку, поєднану з проникненням в інше приміщення, в умовах воєнного стану.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.
Прокурором у суді доведено, що 42-річний місцевий житель, який був раніше судимий за злочини проти власності, будучи умовно-достроково звільненим з місць позбавлення волі, у нічний час доби проник до магазину та заволодів товаром на суму майже 10 000 гривень.
За результатами судового розгляду підсудного визнано винним у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у виді 5 років 1 місяця позбавлення волі.
Цивільний позов, заявлений потерпілою стороною, задоволено в повному обсязі.
Наразі зловмисник перебуває під вартою.
Читайте також: Вчинив шість крадіжок алкогольних напоїв: у Черкасах засудили чоловіка