Поширити

За незаконну риболовлю на Дніпрі судитимуть двох черкащан

За незаконну риболовлю на Дніпрі судитимуть двох черкащан

Судитимуть двох жителів Черкаського району за фактами незаконного зайняття рибним промислом на Дніпрі.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що у квітні 2026 року двоє чоловіків, шляхом занурення, помістили у воду месинові сітки без передбаченого законом дозволу на вилов риби.

Надалі зловмисники виловили на Дніпрі понад 100 штук риби, серед яких — карасі, раки, лящі, линки та щука.

Своїми діями обидва обвинувачені завдали шкоди водним біоресурсам України на загальну суму понад 200 тисяч гривень.

Прокуратура подала позов на відшкодування збитків.

Санкція ч. 1 ст. 249 КК України передбачає покарання у виді штрафу від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційний нагляд на строк до трьох років, або обмеження волі на той самий строк.

Читайте також: На Черкащині повідомлено про підозру колишньому посадовцю лісгоспу у службовій недбалості

Реклама