За останній тиждень у Черкасах з’явилося на світ 25 немовлят – 13 хлопчиків і 12 дівчаток.
Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.
“Від імені громади міста вітаємо родини із поповненням, зичимо малюкам міцного здоров’я і щасливого майбутнього під мирним небом України”, – коментують в повідомленні.
Нагадаємо, що в Черкасах породіллям планують виплачувати 25 000 гривень.