Поширити

За тиждень у восьми канівчан діагностували пневмонію

За тиждень у восьми канівчан діагностували пневмонію

У Каневі зростає кількість хворих на пневмонію.

Про це повідомили в пресслужбі Канівської міської ради.

За період із 31 жовтня по 6 листопада захворюваність тримається на рівні минулого тижня. Зокрема, захворів 171 пацієнт (минулого тижня — 170), із них — 59 дітей (було 45).

Захворюваність на коронавірус протягом вищевказаного періоду не реєструвалася ані серед дорослих, ані серед дітей.

Разом із тим, у восьми канівчан діагностували пневмонію. Шість з них — лікуються амбулаторно, ще двоє — стаціонарно.

Минулого тижня діагноз “пневмонія” було встановлено п’ятьом пацієнтам.

Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” інформували, що в Черкаській області за 10 місяців 2025 року зареєстровано 1 598 випадків вітряної віспи, проти 4 784 випадків за 12 місяців 2024 року (спостерігається тенденція до значного зниження захворюваності на вітрянку).

Реклама