Сьогодні під час засідання виконавчого комітету командир взводу «Чорних запорожців» Роман Науменко нагородив міського голову Черкас Анатолія Бондаренка.
Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з місця події.
Відтак за підтримку військ та вірність українського народу його відзначили подякою та відзнакою 72–ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.
Читайте також: СБУ викрила на хабарництві посадовця та адвоката на Черкащині