Поширити

Забудовник на черкаській “Митниці” не сплатив 2,5 мільйона гривень пайового внеску

Забудовник на черкаській “Митниці” не сплатив 2,5 мільйона гривень пайового внеску

Із одного із забудовників у місті Черкаси хочуть стягнути 2,5 мільйона гривень пайової участі.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Прокурорами встановлено, що підприємство, яке здійснило будівництво житлового будинку в мікрорайоні «Митниця», не сплатило до бюджету близько 2,5 мільйона гривень пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Унаслідок таких дій, місцевий бюджет недоотримав кошти, які мали бути спрямовані на будівництво та утримання доріг, мереж, закладів освіти й інших об’єктів, необхідних для забезпечення належних умов проживання громади.

Із метою захисту інтересів держави у бюджетній сфері, прокуратура звернулася до суду з відповідною позовною заявою.

Наразі у справі відкрито провадження, триває судовий розгляд.

Також читайте: Ранкова ДТП сталася на Смілянській у Черкасах

Реклама