Поширити

Загиблі та постраждалі: лише протягом минулого тижня на Черкащині сталися 22 ДТП

Загиблі та постраждалі: лише протягом минулого тижня на Черкащині сталися 22 ДТП

У період із 25 листопада по 2 грудня бригади ЕМД здійснили виїзди на 3 521 виклик від черкащан.

Про це повідомили в пресслужбі КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».

Медики зазначають, що 1 043 викликів були екстреними, 33 — критичними. Ще 22 — виїзд на місця дорожньо-транспортних пригод.

Відтак фахівці оглянули та надали допомогу 34 учасникам ДТП, 14 з них — госпіталізували до різних лікувальних закладів Черкаської області.

На жаль, внаслідок дорожньо-транспортних пригод загинули шестеро людей, з них четверо — пішоходи.

Також читайте: Медики госпіталізували трьох людей: на Золотоніщині сталася потрійна ДТП

Реклама