Поширити

Захисника із Монастирищини нагородили орденом Богдана Хмельницького

Захисника із Монастирищини нагородили орденом Богдана Хмельницького

Президент України Володимир Зеленський нагородив Орденом Богдана Хмельницького III ступеня уродженця села Сатанівка, жителя міста Монастирища старшого лейтенанта Олександра Миколайовича Гука.

Про це повідомили в пресслужбі громади.

Нагороду Олександр Гук отримав за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Із мирного життя Олександр Миколайович був призваний до лав Збройних Сил України в червні 2022 року й дотепер боронить Україну та береже спокій. Нині військовий воює на Куп’янському напрямку.

Нагадаємо, командир 118-ї бригади полковник Анатолій Стуженко особисто вручив нагороди хлопцям, які наразі виконують бойові завдання на Бахмутському напрямку.

Реклама