За збут наркотиків та вирощування конопель засуджено жителів Черкас.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.
Прокурор в суді довів, що обвинувачені, діючи за попередньою змовою та з корисливих мотивів, здійснювали незаконний збут наркотичних засобів на території міста Черкаси.
Крім того, за місцем проживання та у власному автомобілі вони зберігали наркотичні засоби й психотропні речовини у великих розмірах.
Також встановлено, що зловмисники на території орендованого домоволодінні незаконно посіяли та вирощували рослини конопель.
Вироком суду засуджено чоловіка до шести років шести місяців позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна та жінку до шести років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна.
Наразі судове рішення не набрало законної сили.
Читайте також: Ліквідація наслідків ворожих атак продовжується у двох районах Черкащини (ФОТО)