11 листопада були проведені роботи зі вселення водних біоресурсів у акваторію Чорнобаївського водосховища (на річці Ірклій) в селищі Чорнобай Золотоніського району.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаського рибоохоронного патруля.
Відтак у водний обʼєкт випустили 5 тисяч 547 екземпляри товстолоба, білого амура, коропа (середньою наважкою 210 грамів).
Варто зауважити, що зариблення відбулося коштом місцевого бюджету.
Також читайте: Протягом жовтня браконьєри Черкащини наловили риби на майже мільйон гривень