Суд визнав винним канівчанина, який повторно скоїв крадіжку.
Про це інформують в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.
31-річний чоловік, який звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за майнові злочини, у січні 2021 року незаконно проник в автомобіль, потерпілого та викрав звідти чоловічу сумку з грошима. Після чого з місця скоєння злочину зник. Переслідуючи мету збагачення, він скористався неуважністю власника транспортного засобу, який не зачинив дверцята автомобіля та відійшов на декілька хвилин.
У сумці зберігалися кошти в сумі 60 тисяч гривень. Відтак чоловіка засудили до 3 років 7 місяців позбавлення волі. До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою.
Читайте також: Жителя Звенигородщини, який вбив свого брата палицею, затримали