Учора в Черкасах розповіли, як проходив Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів «Фортуна Fest». Тут, у Палаці молоді, була організована виставка фотографій, які наглядно показали обсяг зробленої роботи. А щоб у нікого не виникало сумнівів, наскільки талановита і багатогранна молодь України, організатори фестивалю влаштували пісенно-танцювальний вечір, насичений надзвичайно цікавими сценками пантоміми.
Такий своєрідний звітний концерт у Черкасах проходить уже вдруге. Нагадаємо, що цьогоріч на «Фортуна Fest» з’їхалися безліч аматорських колективів із різних куточків країни.
– Ми хотіли вивести «Фортуна Fest» на новий рівень і нам це вдалося. Сьогодні ж ми просто додатковий раз зібралися із друзями, які допомагали в організації, які були натхненниками. Своєю роботою ми хочемо вкотре нагадати людям, що є мистецтво, що є театр і що треба у наші серця і життя вносити частинку прекрасного, – зазначив під час виступу директор Черкаського міського Палацу молоді Нодарі Росопідзе.
Під час заходу організатори фестивалю наголошували, що «Фортуна Fest» дає надзвичайно сильний поштовх для аматорів театрального слова, а для глядачів продемонструє багатоплановість і багатогранність вистав.
Та не лише театральними виставами радував цьогорічний фестиваль, адже для усіх бажаючих були проведенні майстер-класи зі сценічної мови, з танців та навіть з уміння володіти шпагою.
– Дійсно, мистецький видався фестиваль. Колективи змушували нас або по-щирому сміятися, або плакати і співпереживати актору. Надзвичайно цікаве дійство, надзвичайно світлі люди, котрі закохані у свою роботу. Таке ставлення до своєї роботи ще більше привертало увагу до театралів, – наголосила Марина Савченко, одна із організаторів.
На вечорі-звіті усі, в кого не було можливості потрапити на театральний фестиваль, мали змогу переглянути дійство на фото, а щоб захід пройшов цікавішим, організатори підготували творчі танцювальні, театральньні та пісенні виступи, наголосивши цим, що мистецтво завжди живе, його лиш варто розвивати.





