Поширити

Завтра у сквері “Юність” відбудеться захід “Вишиванка єднає українців”

Завтра у сквері “Юність” відбудеться захід “Вишиванка єднає українців”

18 травня у сквері “Юність” відбудеться загальноміський захід “Вишиванка єднає українців”, присвячений до Дня вишиванки. Черкасці та гості міста зможуть відвідати різноманітні локації, які діятимуть із 12:00 до 18:00.

Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Зокрема, у рамках заходу буде організовано виставку українських вишитих костюмів виробництва черкаських майстрів, аматорів народного мистецтва та репліки автентичного одягу, які представлені в Черкаському обласному краєзнавчому музеї. На галявинах скверу будуть презентовані ростові ляльки-мотанки від авторки Наталії Загребельної.

Також будуть діяти творчі локації, такі як фотозони, майстер-клас малюнку на мольбертах та hand-made від черкаських майстрів, а протягом вказаного часу, для гостей заходу звучатиме чарівна музика бандури у виконанні викладачів мистецьких шкіл міста.

Читайте також: Укрпошта випустила листівки з історіями сучасних героїв, записаних їхніми голосами

Реклама