Спортсмени-ветерани російсько-української війни МСК «Дніпро» у складі збірної «Ліга Дужих» здобули перемогу в матчі зі збірною Бельгії «Red Flamingos».
Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив очільник Клубу Юрій гончаров.
Команда перемогла з рахунком — 0:1.
Переможний гол історичного матчу забив саме спортсмен-ветеран російсько-української війни МСК «Дніпро» Сергій Швидкий.
До складу збірної «Ліга Дужих» увійшли такі спортсмени-ветерани російсько-української війни МСК «Дніпро»:
- Богдан Ключка;
- Сергій Швидкий;
- Дмитро Верхоляк;
- Антон Бойко;
- Євгеній Мілейко;
- Денис Шеренговський;
- Станіслав Капля.
Раніше ми повідомляли, що незабаром на базі МСК “Дніпро” з’являться ще два нові види спорту для ветеранів. Наразі на базі муніципального спортивного клубу займаються понад 60 ветеранів російсько-української війни. Більшість з них — мають ампутації.
Читайте також: Необережність під час куріння коштувала черкащанину життя