У селі на Золотоніщині виявили браконьєра, який незаконно наловив риби на близько 267 тисяч гривень.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Черкаського рибоохоронного патруля.
18 квітня 2026 року неподалік села Вереміївка, що на Золотоніщині, було затримано громадянина, який здійснював незаконний вилов риби вбрід мисиновими сітками (дві штуки).
Порушник встиг виловити:
- карась сріблястий — 36 екземплярів;
- плітка — 128 екземплярів;
- лящ — шість екземплярів.
Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 39 кілограмів.
Сума завданих збитків становить близько 267 тисяч гривень.
Знаряддя лову, риба та заброди вилучені працівниками поліції.
Нагадуємо, що дотримання правил рибальства — обов’язок кожного. За незаконний вилов передбачена відповідальність згідно з чинним законодавством України.
Помітили порушення? Повідомляйте за телефонами гарячої лінії:
- (0472) 31-02-76
- (063) 896-65-93
Читайте також: Ловили сітками й на човні: водний патруль виявив на Черкащині двох браконьєрів