У Черкасах автомобіль збив двох пішоходів на нерегульованому переході. Слідчі розслідують ДТП.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Головного управління Національної поліції України в Черкаській області.
За попередніми даними слідства, 21 червня, близько 16:35, на бульварі Шевченка в Черкасах 57-річний водій автомобіля «Nissan Leaf» проявив неуважність й здійснив наїзд на двох пішоходів, які переходили дорогу нерегульованим пішохідним переходом.
Унаслідок ДТП, постраждали 20-річний молодий чоловік та 19-річна дівчина, їх госпіталізували до лікарні.
Слідчі Черкаського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.
Читайте також: Є травмовані: у Черкасах водій зіткнувся з електроопорою