Захисник із Лисянщини Василь Байрак отримав нагороду від Президента.
Про це повідомили в пресслужбі Лисянської територіальної громади.
Володимир Зеленський відвідав госпіталь на Харківщині, у якому проходять лікування поранені українські військовослужбовці, зокрема й черкащанин Василь Байрак.
Президент поспілкувався з військовими й вручив їм державні нагороди — ордени «За мужність» ІІІ ступеня та медалі «За військову службу Україні».

Читайте також: У Черкасах вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (ФОТО)