Сьогодні жителі Уманської громади “живим коридором” провели в останню путь солдата Нікіту Соболя.
Про це повідомили в пресслужбі Уманської міської ради.
Захисник був стрільцем 1-го відділення 3-го стрілецького взводу 4-ї стрілецької роти 1-го стрілецького батальйону.
Попрощатися з Героєм прийшли небайдужі жителі громади, побратими, друзі, найближчі та найрідніші люди.
“До останнього подиху наші захисники виборюють свободу та нашу незалежність, але ціна за цю свободу — надто висока…Висловлюємо щирі співчуття рідним, які втратили найдорожчу людину. Розділяємо гіркий біль втрати, з вдячністю, низько схиляючи голови, захиснику за самовідданість”, – зазначають в міськраді.

