Поширити

Злодії обікрали жительку Києва на понад 600 тисяч гривень. Ними виявилися черкащани (ФОТО)

Злодії обікрали жительку Києва на понад 600 тисяч гривень. Ними виявилися черкащани (ФОТО)

Четверо зловмисників із Черкащини викрали з квартири киянки гроші та особисті речі.

Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у місті Києві.

Відомо, що до Голосіївського управління поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки про те, що за її відсутності вдома, з помешкання невідомі викрали гроші та її особисті речі. Загальна сума викраденого майна заявниці склала понад 600 тисяч гривень. До скоєння крадіжки була причетна група осіб, один з учасників якої є знайомим потерпілої.

За місцем проживання фігурантів у Черкаській області поліцейські провели обшук й вилучили речові докази та частину викраденого.

Зловмисникам повідомили про підозру. Наразі досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Фігурантам загрожує до восьми років позбавлення волі.

Також читайте: Правоохоронці знешкодили наркосиндикат, який функціонував на Черкащині

Реклама