Четверо зловмисників із Черкащини викрали з квартири киянки гроші та особисті речі.
Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у місті Києві.
Відомо, що до Голосіївського управління поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки про те, що за її відсутності вдома, з помешкання невідомі викрали гроші та її особисті речі. Загальна сума викраденого майна заявниці склала понад 600 тисяч гривень. До скоєння крадіжки була причетна група осіб, один з учасників якої є знайомим потерпілої.
За місцем проживання фігурантів у Черкаській області поліцейські провели обшук й вилучили речові докази та частину викраденого.

Зловмисникам повідомили про підозру. Наразі досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Фігурантам загрожує до восьми років позбавлення волі.
Також читайте: Правоохоронці знешкодили наркосиндикат, який функціонував на Черкащині