Черкащани продовжують підкорювати фінал «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Школярі Собківського ліцею, що на Уманщині, здобули «золото» змагань.
Про це інформують в Управлінні масового спорту в Черкаській області.
Школярі Андрій Аркуша, Дмитро Аркуша та Христина Лупашко стали чемпіонами з настільного тенісу серед учнів і учениць 5–9 класів.
Нагадаємо, «срібло» Всеукраїнських шкільних ліг здобули команди учнів та учениць 5-9 класів Черкаської школи №18 з баскетболу 3х3. Фінал з цього виду спорту та шахів приймав обласний центр.
У ІІ етапі змагань з волейболу серед дівчат взяли участь 17 команд. До півфіналу вийшли вісім команд, а право боротися за перемогу в ІІІ етапі отримали лише чотири фіналісти.
Читайте також: Бондаренко повідомив, на якому етапі роботи на вулиці Квітковій