У середу службою у справах дітей, молоді та спорту спільно із місцевою поліцією ювенальної превенції проведено рейд з обстеження умов проживання восьми кризових сімей.
В ході перевірки, серед адресатів аналізу фахівці виявили двох учнів професійного ліцею, які курили на території навчального закладу. За цим фактом складено два адмінпротоколи. На вулиці Визволення, що у Згарях, у домоволодінні зафіксовано двох громадянок у п’яному вигляді, яких було видалено з помешкання.
Паралельно провели роз’яснювальну роботу з трьома батьками щодо належного виконання ними своїх батьківських обов’язків відносно виховання та навчання своїх дітей.
За результатами рейду на двох батьків направлено матеріали до Золотоніського відділу поліції про притягнення їх до адмінвідповідальності за статтею «Неналежне виконання батьківських обов’язків щодо виховання та навчання своїх дітей».
При обстеженні ж у одній з родин виявлено антисанітарію, сторонніх осіб в нетверезому стані. В свою чергу дитина не відвідує дошкільний заклад (зі слів матері – через хворобу). Цим золотонісцям надано семиденний термін для наведення ладу в будинку, проведення належного лікування дитині. В разі невиконання матір’ю рекомендацій служби, розпочнуться і заходи з вилучення дітей.
За інформацією Золотоноша