У Черкаській області понад чотири тисячі осіб захворіли на ГРВІ цього тижня. Де показники найвищі?
У власність Черкас повернули квартиру, вартістю понад два мільйони гривень
Полеглого захисника із Багачевської громади провели в останню путь
У чотирьох пробах води на Черкащині є відхилення від норми
Прокуратура через суд вимагає оформити гідроспоруду на Черкащині
Заступник директора КП “Дирекція парків” пішов із посади: яка причина?
У ДТП на Донеччині загинув сержант із Черкащини. З ним попрощаються завтра
У Черкасах розпочинають ремонт доріг на трьох вулицях
За низкою адрес у Черкасах не буде води
На Черкащині державі повернули 2,4 га земель із пам’яткою трипільської культури
Полеглих захисників із Маньківської громади відзначили державними нагородами
У Черкасах виступить естрадний оркестр ДСНС України
Понад 10 житлових програм: Черкащина серед лідерів в Україні
- Видання Вичерпно
- Новини
- Зрадник, який захоплював Бахмут та Соледар, отримав підозру, — Черкаська СБУ
Зрадник, який захоплював Бахмут та Соледар, отримав підозру, — Черкаська СБУ
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного бойовика окупаційного підрозділу рф, який воював проти Сил оборони на сході України.
Про це повідомили в пресслужбі Управління СБУ в Черкаській області.
За даними слідства, зрадником виявився мешканець тимчасово окупованого Сорокине на Луганщині. З квітня 2022 року він добровільно «мобілізувався» до лав так званої «4-ї окремої мотострілецької бригади 2-го армійського корпусу народної міліції». Нині підрозділ входить до складу зс рф.
Зрадник на посаді стрільця виконував завдання російського командування щодо обстрілів позицій ЗСУ в районі Врубівки та Білогорівки у Луганській області.
Згодом його «перекинули» на Краматорський напрямок, де він у складі бойового підрозділу штурмував Соледар та Бахмут.
Крім того, спільно з окупантами бойовик укріплював вогневі позиції загарбників навколо українських міст.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.
Зловмиснику загрожує довічне ув’язнення.
Нині зрадник переховується на тимчасово окупованій території України від правосуддя. Його оголошено у розшук.
Комплексні заходи та досудове розслідування проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Читайте також: Житель Звенигородщини збував метадон, його затримали