Поширити

Звʼязок обірвався рік тому: “на щиті” в Чигирин повернувся Герой (ФОТО)

Звʼязок обірвався рік тому: “на щиті” в Чигирин повернувся Герой (ФОТО)

У Чигирині попрощалися з оборонцем Анатолієм Осипчуком. Звʼязок обірвався з ним 15 липня 2024 року.

Про це повідомили в пресслужбі Чигиринської міської територіальної громади.

Осипчук Анатолій Володимирович народився 12 березня 1971 року в селі Камʼянка Житомирської області. Навчався у місцевій школі, після закінчення якої проходив строкову службу в армії. У 1989 році здобув професію муляра 4 розряду, закінчивши СПТУ Nº10 у місті Олевск, Житомирської області. Працював у будівельній сфері. Одружився, став люблячим батьком трьох дітей.

У 1995 році переїхав до села Іванівка Чигиринської громади, а з 2005 року проживав у місті Чигирин.

У жовтні 2023 року Анатолій був мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив на посаді гранатометника 2-го механізованого відділення

2-го механізованого взводу 5-ї механізованої роти 2-го механізованого батальйону військової частини А4784. Він героїчно боронив рідну землю, за що був нагороджений нагрудним знаком командувача обʼєднаних сил ЗСУ «За службу та звитягу» III ступеня.

15 липня 2024 року, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Дружба Бахмутського району Донецької області, із Анатолієм звʼязок обірвався…

На жаль, для його родини підтвердилася гірка звістка про загибель.

Світла памʼять про Анатолія Осипчука — назавжди в наших серцях. Герої не вмирають… Вічна шана й низький уклін…

Також читайте: До останнього подиху залишався вірним Україні: в Черкасах попрощалися з сержантом

Реклама