Незаконна порубка лісу на понад 2,3 млн грн: у Черкасах судитимуть службову особу

Незаконна порубка лісу на понад 2,3 млн грн: у Черкасах судитимуть службову особу
в Новини

У Черкасах судитимуть чоловіка за фактом незаконної порубки дерев в лісових насадженнях та їх реалізації.

Про це інформують в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, керівник кількох суб’єктів господарської діяльності організував та забезпечив незаконну порубку дерев в лісових насадженнях в кількості понад 500 штук на земельних ділянках, розташованих на території Черкаського району. Зазначену деревину чоловік незаконно перевозив та реалізовував.

Унаслідок незаконної порубки завдано шкоду на суму понад 2,3 млн грн. На вказану суму в кримінальному провадженні заявлено цивільний позов.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювалося працівниками слідчого управління ГУНП в Черкаській області.

Довідково: санкцією частини 4 статті 246 Кримінального кодексу України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років. Вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364-1 КК України, карається штрафом від чотирьох тисяч до шести тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.