Ні – політичним переслідуванням: черкащани у столиці втретє підтримали Петра Порошенка

Ні – політичним переслідуванням: черкащани у столиці втретє підтримали Петра Порошенка
в Новини

Тисячі людей знову мітингували під стінами Печерського суду проти політичних репресій на підтримку Петра Порошенка. Серед них кілька сотень черкащан. Ті зауважують, приїхали не просто підтримувати п’ятого Президента Петра Порошенка, приїхали, аби захистити державність, свободу і європейський вибір. Про це інформує пресслужба місцевого партійного осередку.

Лідер партії зауважує, чинна влада ухвалює злочинні рішення, аби обмежити участь опозиції у місцевих виборах.

– Влада паралізована, не здатна нічого хорошого зробити для України, тому зайнята тим, щоб запроторити українську опозицію за ґрати. Нагадаю, у 2013 році один такий вже був. Ми дуже добре пам‘ятаємо, як він закінчив. Квиток на Ростов готовий!, – зауважує лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.

Під час суду з трибун слова підтримки виголосила і співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко. Народна депутатка наголосила, що своїми заходами влада Зеленського сподівається зупинити Порошенко, але їм це не вдасться.

– Вони хочуть перекрити можливість Порошенку в світі доносити правду про те, що відбувається на Донбасі і в Криму. Ось це їхня мета. Це робиться для одного, аби задовольнити забаганку Зеленського про приниження Порошенка, про обрання йому запобіжного заходу. А запобіжний захід потрібен лише для того, аби обмежити його пересування країною і світом,- каже Геращенко.

107993260_286075366073091_4167269879352427605_n

Врешті, суд залишив без розгляду клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу президенту Петру Порошенку. Прокурорка Венедиктова раптом заднім числом завершила слідство, хоча цієї ночі вимагала від Печерського суду продовжити слідчі дії. Питання запобіжного заходу стало неактуальним.

– Сьогодні тисячі українців та понад три сотні черкащан втретє довели, що наша сила в єдності! Це перемога! Перша, але не остання! Питання запобіжного заходу стало неактуальним. І це тільки початок! Лише разом ми можемо боротися за демократію, за верховенство права, за рух у Європу”- наголошує голова Черкаської територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Сергій Кудактін.