Нова технологія для Черкас: на зупинці поблизу ЧДТУ встановили перше інформаційне табло

в Новини

Презентація нового інформаційного табло, яке відображає графік руху тролейбусів, відбулася сьогодні, 18 листопада. Облаштували електронний екран на зупинці «Університет», навпроти Черкаського державного технологічного університету.

Перше табло встановили у межах концепції траспортної реформи, ініціатором якої є радник міського голови Черкас Павло Мосійчук. Конструкцію обладнали не лише електронним табло, а й камерою відеоспостереження, кнопкою виклику поліції, безкоштовним Wi-Fi, роз’ємами для зарядки гаджетів та поличками для них.

IMG_1329

Символічно встановили нову для Черкас технологічну конструкцію саме біля ЧДТУ:

«Табло – це технологічна штука, нова технологія для Черкас. Тут багато людей молодих живе та збирається велика кількість осіб на зупинці вранці. Через цю зупинку проходить багато тролейбусних маршрутів, які мають по одному тролейбусі на маршруті – 8, 8Р, 11 тощо. Саме з цими маршрутами важливо розуміти, коли вони прийдуть. І якщо рухатися від Площі 700-річчя, то це саме початок бульвару», – розповів Мосійчук.

4_919

За словами ініціатора проєкту, табло — це лише мала частина системи моніторингу громадського транспорту в місті, яка дозволяє міській владі відслідковувати рух кожного тролейбуса, включно з часом перебування кожної машини на зупинках і з швидкістю руху. Такі табло в Черкасах ще планують встановити в ПЗР на «Алеї Путейка», на Хімселищі поблизу ЧДБК, на Митниці тощо. Якщо вдасться укласти договори з приватними перевізниками, то на табло з’явиться інформація і про рух автобусів.

Таке оснащення зупинок не коштуватиме місту ані копійки, адже до співпраці вдалось залучити переможців конкурсу на GPS-моніторинг «Дозор України».

«Цей проєкт є результатом спільної успішної роботи громади, влади та інвесторів. Ми дуже хочемо, аби до системи вдалося підключити все місто. Вже завтра відбудеться нарада з приватними перевізниками, де обговорять і це питання», — зазначив заступник міського голови Ігор Волошин. 

Можливо Вас зацікавить

Новини
Які спортивні події відбудуться в Черкасах цього тижня
Новини
Вісім пожеж на відкритих територіях ліквідували за вихідні
Новини
«Серед пацієнтів реанімації – жодного вакцинованого»: черкащан закликають щепитися проти COVID