Нові тролейбуси й автобуси можуть з’явитися в місті наступного року, – Мкртчян (ВІДЕО)

Нові тролейбуси й автобуси можуть з’явитися в місті наступного року, – Мкртчян (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Суспільство

У Черкасах планують закупити нові тролейбуси й автобуси вже наступного року. Про це повідомив депутат ЧМР Араік Мкртчян у студії “ВиЧЕрпно”.

– Скільки не латай старі тролейбуси, вони старі. Нашим тролейбусам, які виходять на рейси, по 40-50-60 років. Їх ремонтували безліч разів, – каже Мкртчян.

Впровадження електронного квитка, який чекають містяни, та контроль пасажирообігу, за словами Араіка Мкртчяна, уже починають впроваджувати. Проте, чимало залежить від нового транспорту.

Що стосується приватних перевізників, стандарти якості надання послуг перевезення пасажирів прописані в правилах, проте, як каже Араік Рафікович, їх ніхто не контролює.

– Правила є, стандарти є, але ж щоб хтось їх контролював, я не бачу, – говорить Мкртчян.

Нагадаємо, наразі у місті вже розпочали розгляд акту щодо встановлення нових тарифів на проїзд. За підрахунками перевізників, вартість проїзду на 2022 рік складає від 10,25 грн до 14,17 грн. Тролейбусники ж просять підвищити тариф на перевезення пасажирів до 8 грн. У проєктах рішень, які будуть винесені на розгляд виконкому після завершення процедури регуляторного акту, пропонується встановити тариф на перевезення одного пасажира у «маршрутках» в розмірі 10 грн, а у тролейбусах – у розмірі 8 грн.  Протягом місяця, відповідно до закону, всі зацікавлені особи можуть надати пропозиції і зауваження щодо встановлення тарифу. Остаточне рішення після цього буде ухвалене виконавчим комітетом.