Нового очільника обласного футболу обиратимуть 6-го жовтня

Нового очільника обласного футболу обиратимуть 6-го жовтня
в Новини

Відбулося засідання ради членів Федерації футболу Черкаської області, інформує “Черкаський спорт”.

Головним питанням її стало затвердження дати і місця проведення звітно-виборчої конференції ФФЧО. На зібрані у Торгово-Промисловій Палаті «Черкаський спорт» нарахував 30 членів ради, які протягом години успішно провели своє засідання. У центрі президії нинішній голова ФФЧО – Володимир Фощій, який прозвітував про свій чотирирічний період роботи і подякував за співпрацю. Після у залі розгорілася невеличка дискусія, зокрема торкнулися гострої теми ветеранського чемпіонату області, яку «ЧС» розкриє трохи згодом.

Загалом же робота ради пройшла доволі конструктивно. Було ухвалено, що вибори нового очільника обласного футболу пройдуть 6-го жовтня. Правда де саме поки не відомо.

– Зараз визначаємося із місцем, хочеться ж якось по людськи провести цей захід, зауважив Фощій на запитання із зали.

  Поки не відомо чи претендуватиме на третю свою каденцію нинішній голова ФФЧО. От тільки цього разу він уже не чинив тиск нашим журналістам у своєму праві на збір інформацію. (ред. Важко сказати чи у голови змінився світогляд на журналістику, чи «лоскочить» ситуація з виборами, що наближаються).

Окрім того, рада затвердила порядок денний IX звітно-виборної конференції ФФЧО.

Так взяти учать у виборах голови Федерації футболу Черкаської області зможе 33 колективні члени, які можуть голосувати двома представниками. Висувати свого кандидата на вибори кожен з колективних членів має право до 21-го серпня.