«Новорічна мрія»: дітей Черкащини запрошують взяти участь у творчому конкурсі

«Новорічна мрія»: дітей Черкащини запрошують взяти участь у творчому конкурсі
в Новини

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з іншими організаціями проводять Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ». Про це повідомляє Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Учасниками конкурсу можуть стати:

  • діти – внутрішньо переміщені особи (віком від 7 до 18 років);
  • діти учасників АТО/ООС (віком від 7 до 18 років);
  • діти, які постійно мешкають на території проведення АТО/ООС (віком від 7 до 18 років).

Номінації:

  • молодша група (від 7 до 10 років):
  • середня група (від 11 до 14 років);
  • старша група (від 15 до 18 років).

Вимоги до робіт та їх доставка:

Організаційний комітет не обмежує техніку виконання конкурсних робіт (малюнки, HandMade «ХендМейд» вироби, графічні зображення тощо). Конкурсна робота (у відсканованому форматі чи сфотографована у форматі JPEG) разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описання зображеного на малюнку) подається до Організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу [email protected] (обов’язково зазначити в темі листа – «Конкурс») до 20 грудня 2021 року включно.

За бажанням конкурсант разом з роботою може надіслати на зазначену електронну адресу відео до 1 хвилини з власною розповіддю на тему: «Моя новорічна мрія». Це відео буде використане при створенні загального відео сюжету про конкурс та буде демонструватися під час виставки робіт.

Кожен учасник може подати для участі в Конкурсі не більше 3 конкурсних робіт.

Конкурсні роботи не повинні порушувати авторські права інших осіб. У разі виявлення плагіату на будь-якому етапі конкурсу, роботу буде вилучено з участі в конкурсі, а учасника – дискваліфіковано. Відповідальність за порушення авторських прав несе учасник конкурсу та його законний представник.

Переможці конкурсу будуть оголошені 28 грудня 2021 року.

Уже у січні 2022 року переможці Конкурсу отримають дипломи лауреатів Конкурсу та цікаві подарунки. У кожній номінації буде визначено до п’яти переможців.

Окремо буде відзначено 3-х конкурсантів, які розмістять на сторінках в мережі Facebook свою конкурсну роботу з хештегом #НоворічнаМрія2021.

Конкурсанти отримають електроні сертифікати учасника.