Новий туристичний маршрут проклали в Білозірській ТГ

Новий туристичний маршрут проклали в Білозірській ТГ
в Новини

На території Білозірської територіальної громади відкрили екологічну стежку, яка створена в 2021 році в рамках проєкту «Створення туристичного маршруту «Лісовими стежками навколо Ірдинського болота». Цей проєкт став переможцем конкурсу мікрогрантів «Час діяти», пишуть на сайті Черкаської ОДА.

Метою створення нового туристичного маршруту є виховання екологічно грамотної культури поведінки, дбайливого ставлення до природи, проведення просвітницької роботи з питань охорони навколишнього середовища.

«Ми намагалися зробити все, що в наших силах, аби відкрити стежку до Нового року, а в наступному році працюватимемо над тим, аби продовжити маршрут до 20 км, до Ірдиня», – прокоментував Білозірський сільський голова Володимир Міцук та запросив присутніх перерізати стрічку й відкрити туристичний шлях для перших відвідувачів.

Вже сьогодні учні Білозірського ліцею зібралися аби пройти шлях в 2854 метри стежиною та познайомитися з місцевою флорою і фауною, послухати цікаві розповіді про прилеглу місцевість. На завершення маршруту всіх пригостили смачною кашею та гарячим чаєм.